همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
IP65 در فضای باز 16 پورت Fiber Optic Termination Box با ظرفیت 16 فیبر برای برنامه های FTTH
| شماره قطعه: | KCO-0416W |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / خاکستری / سفارشی |
جعبه توزیع فیبر نوری ضد آب IP65 با مواد ABS + PC و کانکتورهای SC / ST / LC / FC / E2000 برای نصب روی دیوار یا ستون
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
OM4 MPO MTP فايبر پچ كرد LC SC Connector 8 12 24 هسته صورتی بنفش LSZH
| کانکتور: | MPO |
|---|---|
| فیبر: | MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5 |
| پوشش: | PVC، LSZH |
کابل 16 هسته ای MPO Patch LC FC ST SC کانکتور فیبر نوری برای مرکز داده
| اتصال دهنده: | MPO |
|---|---|
| فیبر: | SM ، OM3 ، OM4 ، OM5 |
| پوشش: | PVC ، LSZH |
FTTC Indoor 8 Cores Fo Fiber Optic Termination Box ITB Wall Mount
| مواد: | فولاد، فلز |
|---|---|
| رابط: | ST، FC، LC، E2000، و غیره |
| برنامه: | فضای داخلی، فیبر به کامپیوتر، FTTC |
19 اینچ 2U 48 پورت SC Simplex LC Duplex فیبر نوری بسته پنل با ساخت فولاد سرد رول
| رابط 1: | SC Simplex |
|---|---|
| رابط 2: | دوبلکس ال سی |
| اندازه: | 485*300*2U |
Mini Tube Blockless Type Fiber Optic PLC Splitter 1x16 2x16 0.9mm Pigtail diameter
| Type: | 1x16, 2x16 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
4port FDB فضای باز فیبر نوری ترمینال جعبه توزیع FTTH 1x4 جعبه شکاف
| ماده: | ABS، PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |
1 x 32 Blockless PLC Planar Lightwave Circuit Splitter with FC UPC Connector
| تایپ کنید: | 1x32 |
|---|---|
| طول فیبر: | 1.5 متر |
| IL: | < 17.0dB |

