همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
16 هسته IP65 ضد آب فیبر نوری دستگاه پایانی با ساختار بسته بندی مکانیکی برای شبکه های FTTx
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری 2 پورت 2 هسته ای KCO-FTB-02N، صفحه جلویی FTTH داخلی، سوکت IP55، مناسب برای SC/UPC SC/APC
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-02N |
| رنگ: | سفید، خاکستری |
4 پورت 4 جعبه پایانی فیبر نوری داخلی با مواد ABS + PC برای سیستم شبکه FTTx
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-04M |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه پایانی 24 هسته ای IP65 فیبر نوری با 24 پورت برای شبکه FTTH دیوار یا ستون نصب شده
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه پایانی فیبر نوری 24 پورت با مواد ABS + PC برای دیوار یا قطب نصب درب IP65
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODB-0424X |
| رنگ: | خاکستری، سفید / سیاه / سفارشی |
FTTx SC ST LC Fiber Optic Terminal Box Fiber Enclosure 19 Inch Drawer Type
| عرض: | 19'' |
|---|---|
| بالا: | 1U، 2U، 3U، 4U |
| مواد: | فولاد |
24 Ports Slide Type Fiber Optic Patch Panel With Single Mode FC Adapter / FC Pigtail
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | FC |
Full Loaded 24 SC Ports Slide Type Fiber Optic Rack Mount Terminal Box KCO-Drawer 04-SC-24
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | SC simplex |
فست فود FTTH FTTB ترمینال فیبر نوری جعبه 4 پورت های کابل مواد نوار فولادی KCO-ODB-48A
| ماده: | نوار فولادی |
|---|---|
| پورت کابلی: | 4 پورت کابل |
| شکاف: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 |
KCO-ODB-72A 72 پورت فیبر نوری ترمینال جعبه 96 قطب دیافراگم دیافراگم فلزی نوع
| ماده: | نوار فولادی |
|---|---|
| پورت کابلی: | 4 پورت کابل |
| شکاف: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 |

