همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
4 پورت IP55 با ظرفیت 4 هسته برای شبکه های FTTH / FTTA
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB04D-GJ |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال توزیع فیبر نوری FTTH FTTB 24port دو درب
| ماده: | نوار فولادی |
|---|---|
| پورت کابلی: | 4 پورت کابل |
| شکاف: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 |
12 پورت IP65 جعبه ترمینال فیبر نوری بیرونی با مواد ABS + PC برای دیوار یا قطب نصب در شبکه های FTTH
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0212X |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری 24 هسته ای فضای باز IP65 با 24 پورت برای کابل افت FTTH
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
فیکسچر پولیش نوری SS316 Jig 48 Positions Patch Cord LC PC
| نام: | فیبر نوری فیکسچر پولیش |
|---|---|
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
| مقطع تحصیلی: | 0.3dB، 3D |
KCO-0416B جعبه توزیع فیبر نوری با 16 خروجی 2x1x8 گزینه تقسیم کننده و مواد ABS + PC برای شبکه های FTTX
| شماره قطعه: | KCO-0416B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
16 هسته Ftth جعبه ترمینال / فیبر نوری بسته جعبه 16 پورت های کابل
| ماده: | ABS + PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |
Outdoor 12 Ports FTTH GPON FTTB Optical Fiber Distribution Box KCO-FDB-12D
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
FTTH 24 پورت فیبر نوری جعبه ترمینال KCO-FDB-24G ضد آب ضد آب ABS مواد
| ماده: | ABS + PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |
Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Patch Panel Rack Mounted 1U
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |

