همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
جعبه ترمینال فیبر نوری ضد آب IP65 با ظرفیت 12 فیبر و اسپلیتر PLC 1x8 برای نصب آسان
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه 8 پورت در فضای باز فیبر نوری با ظرفیت 12 فیبر و مواد ABS + PC برای برنامه های FTTH / FTTA
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری بیرونی با 8 پورت 24 ظرفیت فیبر و مواد ABS + PC برای شبکه های 5G FTTx
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
پایه دیواری FTTH SC/UPC 4 هسته ای جعبه ترمینال فیبر نوری سوکت رزت
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB04D-GJ |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
G657A کابل قطره ای فیبر نوری داخلی FTTH سیم پیچ 1 2 4 هسته LSZH
| مواد: | LSZH |
|---|---|
| نام: | کابل افت 1 هسته ای FTTH |
| طول: | 100 متر، 200 متر، 500 متر، 1 کیلومتر، 2 کیلومتر |
درب داخلی G657A1 حالت تک 2fo 2 سیم های فولادی LSZH FTTH قطره فیبر نوری کابل
| مواد: | LSZH |
|---|---|
| نام: | کابل Drop FTTH |
| طول: | 100 متر، 200 متر، 500 متر، 1 کیلومتر، 2 کیلومتر |
Wall Mounted Steel Fiber Optic Terminal Box 72 Fibers 0.15dB Insertion Loss
| ظرفیت: | 72 الیاف |
|---|---|
| برنامه: | پایه دیواری، WM، فضای داخلی |
| مواد: | فولاد |
ترمینال توزیع فیبر نوری 5G FTTA با ظرفیت 96 فیبر، جنس ABS+PC، برای نصب روی دیوار یا تیر
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0424W |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
55dB ODF Metal FTTH Distribution Box / Optical Fiber Termination Box 24 Fibers
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری جعبه ترمینال آسان حفظ و گسترش ظرفیت
| شماره قطعه: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| ماده: | ABS + PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |

