همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
3in 3out 24 48 96 فیبر KCO-FOSC-106 فیبر کوپلینگ فیبر اسپلیس محفظه
| نوع: | نوع خط داخلی |
|---|---|
| پورت های کابل: | 6 پورت، 3 در 3 خروجی |
| قطر کابل: | 8.0 تا 22.0 میلی متر |
1x16 PLC Splitter SC APC Aerial Pole-Mount Optica Fibra Splice Enclosure NAP Box
| نوع: | نوع خط داخلی |
|---|---|
| پورت کابل ورودی: | 4 پورت |
| قطر کابل: | 8.0 تا 18.0 میلی متر |
48 پورت IP65 با ظرفیت 48 فیبر برای شبکه های FTTH
| مواد: | ABS، ABS+PC، SMC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODP-48G |
| رنگ: | سفید، خاکستری |
فیبر فیبر نوری فیبر جعبه فیبر فیبر نوری FTTH FTTB KCO-ODB-48A 48 هسته
| ماده: | نوار فولادی |
|---|---|
| پورت کابلی: | 4 پورت کابل |
| شکاف: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 |
فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نورد جعبه دیجیتال 72/96 قلب
| ماده: | نوار فولادی |
|---|---|
| پورت کابلی: | 4 پورت کابل |
| شکاف: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 |
0.2dB کاهش وزن MPO MTP پچ سیم 3m 5m 10m 50/125 هسته LSZH بنفش
| اتصال دهنده: | MPO |
|---|---|
| حالت: | Muti Mode OM4 |
| پوشش: | PVC، LSZH |
19'' Fiber Optic Terminal Box / Fiber Optic Patch Panel 24 Cores With SC Pigtail
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | SC simplex |
48 Cores LC Single Mode Pigtails Drawer Fiber Optic Terminal Box Slide Patch Panel
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | LC duplex |
ODM MPO MTP Patch Cord 8 هسته LC / UPC تک حالت G652D با دوام برای FTTH GPON
| از دست دادن درج: | 0.2dB |
|---|---|
| هسته: | 9/125 |
| اتصال دهنده: | MPO |
فیبر نوری FTTA Pole Mountable مشترک کابل فیبر نوری 6 اثبات آب بندر بندر PDLC
| نوع: | پایه پایه، پایه دیواری |
|---|---|
| بندر ضد آب: | 1 در 6 خارج |
| P/N: | KCO-FTTA-06 |

