همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
جعبه ترمینال فیبر نوری 16 پورت با عملکرد آسان برای توزیع فیبر در فضای باز
| شماره قطعه: | KCO-0416B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
1x2 Multimode OM3 Fiber Optic Cable Splitter , customized ABS Box PLC Splitter
| Type: | 1xN, 2xN |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
WM ODF Fiber Optic Terminal Box for Splitter , Wall Mount Fiber Termination Box Water-proof
| ظرفیت: | 48 الیاف |
|---|---|
| برنامه: | پایه دیواری، WM، فضای باز |
| مواد: | فولاد |
جعبه تقسیم آب فیبر نوری IP65 فیبر نوری جعبه ترمینال جعبه تقسیم جعبه
| شماره قطعه: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| ماده: | ABS + PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه پایانی فیبر نوری ABS + PC با ظرفیت 16 فیبر و جعبه توزیع FTTH در فضای باز
| شماره قطعه: | KCO-0416W |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / خاکستری / سفارشی |
16 هسته دیواری فیبر جعبه پایان / جعبه فیبر نوری جعبه
| ماده: | ABS + PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |
جعبه ترمینال فیبر نوری بیرونی 24 پورت ضد آب IP65 با ظرفیت 120 فیبر اسپلیس برای شبکه های FTTH
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
FC / APC Single Mode 1310/1550nm Dual Windows Fiber Optic 1*2 Fused Coupler
| ماده کابل: | پی وی سی ، lszh |
|---|---|
| طول کابل: | <1.0 متر |
| قطر کابل: | 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر |
G652D G567A1 G657A2 1core 2core 4core 12core LSZH کابل نوری قطره ای PVC FTTH
| مواد: | LSZH |
|---|---|
| نام: | کابل افت 1 هسته ای FTTH |
| طول: | 100 متر، 200 متر، 500 متر، 1 کیلومتر، 2 کیلومتر |
جعبه پایان 16 پورت فیبر نوری با ظرفیت تقسیم کننده PLC 1x16 و کانکتور Huawei Mini SC برای شبکه های FTTx
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |

