همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ tight buffered fiber optic cable ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
Field Installable Fiber Optic Connector
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Quick Connect Fiber Optic Connectors
| Connector type: | LC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 2x3.0 ftth cable |
| Color: | blue |
SC / UPC Fiber Optic Fast Connector
| Connector type: | SC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 3.0mm cable, ftth cable |
| Color: | blue |
RoHS FC APC اتصال فیبر نوری سریع ، اتصال سریع مونتاژ SM G765D G657A G657B
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
فیبر نوری تک حالته اتصال سریع FTTA FTTB FTTO سیاه برای کابل قطره FTTH
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
0.9 mm Cable Fiber Optic Fast Connector , CATV Indoor SC Fast Connector
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | آبی |
Cable Television FC Field Installable Fiber Optic Connector SM 9 / 125 Fibre 0.9 mm Cable
| نوع رابط: | FC/UPC، FC/PC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | مشکی |
فیبر نوری SM Monomode اتصال سریع FC UPC APC FTTH سریع تأیید RoHS
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
فیبر نوری اتصال مونتاژ سریع SC / APC راندمان بالا برای کابل های 3.0 میلی متری
| نوع اتصال دهنده: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0mm FTTH، کابل 3.0mm داخلی |
| رنگ: | سبز |
SC / UPC Drop Cable Fiber Optic Quick Connector Fast Connect FC LC SC Customized
| نوع رابط: | FC، LC، SC |
|---|---|
| بسته بندی: | 10 عدد در بسته |
| کابل در دسترس: | کابل قطره، کابل داخلی (شامل 0.9 میلی متر، 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر) |

