همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ tight buffered fiber optic cable ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
کانکتور سریع فیبر نوری چند حالته MM بژ کانکتور مونتاژ میدانی SC UPC
| P/n: | KCO-SC-MM-60 |
|---|---|
| رنگ: | بژ |
| از دست دادن درج: | 0.5dB |
0.2 dB Insertion Loss Fiber Optic Fast Connector FC / APC Quick Installable For Drop Cable
| نوع رابط: | FC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل افت FTTH |
| فیبر: | تک حالت |
Quick Fiber Optic Field Installable Connector LC UPC Return Loss 50 dB
| نوع رابط: | LC/UPC، LC/APC، LC/PC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| فیبر: | تک حالت |
ST Singlemode Fiber Optic AFL Fast Connector Straight Through Field Assembly
| نوع رابط: | ST/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل ftth drop، کابل 0.9 ~ 3.0mm |
| فیبر: | تک حالت |
فیبر نوری 55mm FC / UPC فیبر نوری Fast Connector 2.0mm، 3.0mm
| نوع اتصال دهنده: | FC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 3mm/2mm |
| رنگ: | مشکی |
کابل قطره ای KCO-L925B 45mm FTTH فیبر نوری Splicer مکانیکی Rep Quang
| P/n: | KCO-L925B |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
اتصال دهنده فیبر نوری UPC SC به طول 60 میلی متر FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/n: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.5dB |
SC / UPC SOC داغ اسپری کردن ذوب در فیبر نوری سریع رابط 0.9 2.0 3.0mm G652D G657A
| P/n: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |

