همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ tight buffered fiber optic cable ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
SC/APC Fiber Optic Fast Connector for 0.9mm Cable with Low Insertion Loss 0.2dB and High Return Loss 50dB
| نوع اتصال دهنده: | SC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | سبز ، سیاه |
ESC250D APC سبز سریع اتصال فیبر نوری اتصالات IL 0.2dB RL 55dB Interferometer Pass
| P/n: | ESC250D/APC |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
0.2dB فیبر نوری سریع اتصالات مونتاژ مخابرات FTTH ESC250D APC 3D پاس
| P/n: | ESC250D/APC |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
PP ABS + PC انفجار نوری فیبر نوری اتصالات جعبه محفظه / جعبه اتصال
| درجه: | نوع درونی |
|---|---|
| پورت های کابل: | 2 در 2 خارج |
| قطر کابل: | 8.0 تا 22.0 میلیمتر |
FTTH نپ فیبر نوری فیبر نوری بسته شدن / بسته شدن مشترک فیبر نوری 16 هسته
| درجه: | نوع درونی |
|---|---|
| پورت های کابل: | 2 در 2 خارج |
| قطر کابل: | 8.0 تا 22.0 میلیمتر |
Viettel FTTH SC APC فیبر نوری کانکتورهای سریع طول 55 میلی متر تنش فیبر 4N
| P/n: | KCO-FC-55-SCA |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.3dB |
Fiber Optic Field Assembly Connector SC / APC High Efficiency For 3.0 MM Cables
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0mm FTTH، کابل 3.0mm داخلی |
| رنگ: | سبز |
Black SC/APC Single Mode Single Fiber Optical Patch Cable 7.0mm LSZH PE PVC
| رابط 1: | LC، SC، MPO، MPO/APC، SC/APC |
|---|---|
| رابط 2: | LC، SC، MPO، MPO/APC، SC/APC |
| هسته: | 1 هسته، تک فیبر |
کابل پچ فیبر نوری FTTA با روکش LSZH بیرونی و قرقره فولادی، 2 رشته، 4.8 میلیمتر، 2000 متر
| رابط 1: | ST/UPC، ST/APC، ST MM |
|---|---|
| رابط 2: | FC، LC، SC، ST، E2000، ... |
| هسته: | 2 هسته |
اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC APC FTTH G657 KCO-SCA-1803
| P/n: | KCO-SCA-1803 |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.3dB |

