همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ tight buffered fiber optic cable ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
SC Fiber Optic Fast Connector Field Assembly Single Mode Pre Polished
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 3.0 میلی متری، کابل ftth |
| رنگ: | آبی |
SC Single Mode Fiber Optic Fast Connector Long Boot 3.0 mm for FTTH Cable
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 3.0 میلی متری، کابل ftth |
| رنگ: | آبی |
Home Fiber Optic Fast Connector / Optical LC Fast Connector Quick Assembly
| نوع رابط: | LC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0 فوت، 0.9mm، کابل 3.0mm |
| رنگ: | سبز |
Power Save Fiber Quick Connector , FC Quick Connect Fiber Optic Connectors
| نوع رابط: | FC/UPC، FC/PC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0 فوت، 0.9mm، کابل 3.0mm |
| رنگ: | مشکی |
کابل قطره فیبر نوری مونتاژ اتصال SC / UPC FC LC SC داخلی
| نوع اتصال دهنده: | FC، LC، SC |
|---|---|
| بسته بندی: | 10 عدد در بسته |
| کابل در دسترس: | کابل قطره، کابل داخلی (شامل 0.9 میلی متر، 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر) |
CATV FTTH SC PC Fiber Optic Fast Connector , Quick Assembly Connector
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 3.0 میلی متری، کابل ftth |
| رنگ: | آبی |
Indoor Cable Fiber Optic Fast Connector SC APC FTTH Type Field Installable
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0mm FTTH، کابل 3.0mm داخلی |
| رنگ: | سبز |
SM 9/125 Fiber Optic Fast Connector LC UPC Un Polished Fiber To The Home
| نوع رابط: | LC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0 فوت |
| رنگ: | آبی |
0.9mm Bare Fiber Optic Fast Connector Quick Assembly for FTTH GPON EPON
| نوع رابط: | SC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | سبز |
0.9mm کابل فیبر نوری اتصال سریع میدان نصب SC / APC
| نوع اتصال دهنده: | SC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | سبز ، سیاه |

